ارسال پاسخ 
[you]
تبلیغات
ربات فوتبال امریکایی به سبک ژاپنی
ارسال: #1
08-12-2012, 06:37 AM
ربات فوتبال امریکایی به سبک ژاپنی
ربات فوتبال امریکایی - سبک ژاپنی
Exclamation
توجه همه جامعه بین المللی رباتیک اخیرا به نظر می رسد در حال توسعه روبات قادر به بازی فوتبال متمرکز شود. که این خوب است و خوب است، اما با توجه به دولت فعلی از هنر مسابقات ربات های فوتبال به نظر می رسد به فاقد شور و شوق، انرژی، سرعت و هیجان خوب قدیمی از مد افتاده بد گویی کردن، کردن، کشیدن، از، کارفرمایی و فوتبال آمریکایی - یک روبات بازی ژاپنی شده اند برای سال بازی با ضربه آف، ، و حتی cheerleaders کامل!
نخست، اجازه دهید نگاهی به برخی از ویدئو را از سال 2005 همه مسابقات فوتبال ژاپن ربات آمریکا برگزار شد در ماه نوامبر گذشته در توکیو. . ویدئو و عکس های ارسال شده توسط ژاپن ربات دفتر مسابقات سومو که همچنین به عنوان برگزار کننده مسابقات فوتبال در خدمت ارائه شد.
این تیم از دانش آموزان از مدارس عضو در انجمن ملی مدیران مدارس فنی ارشد (Zenkoukyo) با یک تیم به نمایندگی از هر یک از ریاست شرکت ساخته شده (تقریبا معادل آن به دولت ایالات متحده.) هر تیم 5 ربات "بازیکن" آماده با چهار فعال در زمینه فوتبال در یک داد و بیداد، و نشستن روی نیمکت به عنوان ذخیره.
هر نیمه سه دقیقه با مجموع شش دقیقه در هر بازی است. در مورد کراوات (از جمله وضعیت بسیار نادر است که در آن نمره نه تیم یک هدف)، بازی به وقت اضافه می رود و همچنان ادامه می یابد تا زمانی که یکی از امتیازات تیم های یک نقطه است.
تقریبا همان کیلوگرم 3 - ربات اندازه پخش شده است محدود به 20 سانتی متر تا 20 سانتی متر و وزن حداکثر 3 کیلو گرم است.ربات سومو رباتها. تمامی ربات های مورد نیاز برای استفاده از رادیو ویژه سیستم های کنترل مشخص شده توسط سازمان دهندگان به مطمئن شوید که عملیات سازگار است بدون دخالت و یا مشکلات ارتباطی وجود دارد.
میدان فوتبال 700 سانتی متر با 100 سانتی متر مناطق پایان در هر دو انتهای میدان است. حصار کم (5 سانتیمتر). محافظ در اطراف محیط از میدان به حفظ توپ، و روبات ها در عمل وجود دارد.
فوتبال ساخته شده از لاستیک (با عرض پوزش - نه pigskins)، 16-19 سانتی متر است.12cm. بلند با قطر بخش از 9-12cm و وزن آن بین 160-220 گرم است.
مشخصات دقیق بر روی مواد مورد استفاده برای ساخت یک ربات میدان فوتبال تنظیم وب سایت به زبان ژاپنی در دسترس هستند.
مسابقات برگزار شده است در اواخر ماه نوامبر هر سال در منطقه توکیو.در پاییز گذشته (2005)، محل برگزاری مسابقات در روز یکشنبه، نوامبر 27th در شهر مد توکیو در منطقه Ariake، در زمان، اما تاریخ دقیق و محل برگزاری ممکن است از سالی به سال دیگر تغییر دهید، بنابراین مطمئن شوید برای بررسی وب سایت برای جزئیات بیشتر به در پیش باشد اگر شما طرح در شرکت. هیچ هزینه ای برای ورود به عموم مردم وجود دارد. سازمان دهندگان نپرسید که بازدید کنندگان مراقب باشید، به نظر دیگران را با مانع نیست، و اگر شما با استفاده از یک دوربین با سه پایه آن باید پایین تر از سطح چشم و نگهداری برنامه ریزی شده است.

<< NIMA FAKOOR>>
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #2
09-19-2016, 11:31 AM
RE: ربات فوتبال امریکایی به سبک ژاپنی
خیلی باحال بود این مقایسه مرسی از زمانی که برای این پست گذاشتید !!!!

تجهیزات آزمایشگاهی شیشه آلات آزمایشگاهی مواد شیمیایی آزمایشگاهی مواد شیمیایی مرک

تجهیزات آزمایشگاهی مواد شیمیایی آزمایشگاهی
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 3.9
Powered by MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Theme by MyBBIran.com
تبلیغات